Стати учасницею
Стати учасницею

Запитай експерта

На цій сторінці ти можеш поставити будь-яке питання стосовного твого бізнесу та отримати безкоштовну онлайн-консультацію від одного з наших експертів.

Давід Браун

CEO

TemplateMonster-Weblium

Допоможу конкретизувати стратегію вашого бізнесу, виявити нові напрямки потенційного розвитку, оптимізувати бізнес-процеси.

Вірослава Новосільна

CEO

SLOVA Tech PR

Пораджу, як розповісти світу про свій технологічний стартап через медіа. Допоможу визначити комунікаційну стратегію бізнесу.

Єлизавета Воронкова

CEO

Emotion Labs

Поділюся досвідом проходження платинового акселератора Alchemist Accelerator та розповім про те, як розробити технологічний продукт з нуля і вивести його на ринок.

Наталя Заверуха

CEO

Manageable

Допоможу описати та оптимізувати бізнес-процеси і обрати системи їх автоматизації. 

Артем Рудько

Managing Director

OmniCampus.io

Допоможу розібратися в питаннях електронної комерції (платформа, логістика, фінанси і маркетинг). Відраджу відкривати власний інтернет магазин. Шукаю стартапи в галузі Retail & Logistics.

Наталя Тоненька

Head of Digital Marketing

Innovecs

Допоможу запустити створити digital-стратегію, побудувати воронку онлайн-продажів. Проконсультую з питань інтернет-маркетингу (для всіх сфер бізнесу).

Вікторія Абед

Marketing Director

Weblium

Поясню як сформувати оптимальну маркетингову стратегію для вашого бізнесу та знайти способи закохати клієнтів у ваш продукт.

Вікторія Нестерова

CEO

BIG ROOM

Допоможу створити максимально клієнтоорієнтовний сервіс та побудувати гнучку систему продажів. 

Лідія Ітіна

Founder&CMO

Up Marketing

Допоможу малому бізнесу запустити маркетинг з нуля, зрозуміти куди зростати та маштабуватися, проконсультую з продажів та клієнтського сервісу. 

Людмила Кривко

Co-founder & CEO

VendoPerformance

Проконсультую з питань діджитал-маркетингу, запуску реклами, лідогенерації, продуктового маркетингу та управління маркетинговою компанією.

Андрій Сірук

CEO

ARTEFACT.St.

Проконсультую з питань інтернет-маркетингу, а саме контекстної реклами (Google Adwords), smm, email marketing, розміщення на прайс-агрегаторах.

Артур Федоренко

Head of HR

Weblium

Допоможу зрозуміти, як знаходити правильних людей в команду вашого бізнесу та створювати для них найкращий досвід та умови праці.

Шатілло В’ячеслав

Founder & CEO

Консалтингова компанія «ТОР»

Проконсультую та допоможу, як краще почати власну справу та привести її до стійкого розвитку. Будь-які питання в сферах фінансів,маркетингу та менеджменту.