Стати учасницею
Стати учасницею

Запитай експерта

На цій сторінці ти можеш поставити будь-яке питання стосовного твого бізнесу та отримати безкоштовну онлайн-консультацію від одного з наших експертів.

Andrew Shimmer

Давід Браун

CEO

TemplateMonster-Weblium

Допоможу конкретизувати стратегію вашого бізнесу, виявити нові напрямки потенційного розвитку, оптимізувати бізнес-процеси.

Andrew Shimmer

Вірослава Новосільна

CEO

SLOVA Tech PR

Пораджу, як розповісти світу про свій технологічний стартап через медіа. Допоможу визначити комунікаційну стратегію бізнесу.

Andrew Shimmer

Єлизавета Воронкова

CEO

Emotion Labs

Поділюся досвідом проходження платинового акселератора Alchemist Accelerator та розповім про те, як розробити технологічний продукт з нуля і вивести його на ринок.

Andrew Shimmer

Наталя Заверуха

CEO

Manageable

Допоможу описати та оптимізувати бізнес-процеси і обрати системи їх автоматизації. 

Andrew Shimmer

Артем Рудько

Managing Director

OmniCampus.io

Допоможу розібратися в питаннях електронної комерції (платформа, логістика, фінанси і маркетинг). Відраджу відкривати власний інтернет магазин. Шукаю стартапи в галузі Retail & Logistics.

Andrew Shimmer

Наталя Тоненька

Head of Digital Marketing

Innovecs

Допоможу запустити створити digital-стратегію, побудувати воронку онлайн-продажів. Проконсультую з питань інтернет-маркетингу (для всіх сфер бізнесу).

Ann Maisner

Вікторія Абед

Marketing Director

Weblium

Поясню як сформувати оптимальну маркетингову стратегію для вашого бізнесу та знайти способи закохати клієнтів у ваш продукт.

Andrew Shimmer

Вікторія Нестерова

CEO

BIG ROOM

Допоможу створити максимально клієнтоорієнтовний сервіс та побудувати гнучку систему продажів. 

Andrew Shimmer

Лідія Ітіна

Founder&CMO

Up Marketing

Допоможу малому бізнесу запустити маркетинг з нуля, зрозуміти куди зростати та маштабуватися, проконсультую з продажів та клієнтського сервісу. 

Tomas Abbar

Євгеній Полєв

Product Design Lead

Weblium

Пораджу, як розібратися із «досвідом взаємодії» вашого користувача інтерфейсом вашогу сайту – зробити його зручнішим у використанні та функціональнішим.

Andrew Shimmer

Людмила Кривко

Co-founder & CEO

Vendo PerformanceAgency

Проконсультую з питань діджитал-маркетингу, запуску реклами, лідогенерації, продуктового маркетингу та управління маркетинговою компанією.

Andrew Shimmer

Андрій Сірук

CEO

ARTEFACT.St.

Проконсультую з питань інтернет-маркетингу, а саме контекстної реклами (Google Adwords), smm, email marketing, розміщення на прайс-агрегаторах.

Andrew Shimmer

Артур Федоренко

Head of HR

Weblium

Допоможу зрозуміти, як знаходити правильних людей в команду вашого бізнесу та створювати для них найкращий досвід та умови праці.