Стати учасницею
Стати учасницею

Блог

Article illustration photo

Як страх допомагає (та завдає шкоди) підприємцям

Страх може як гальмувати і пригнічувати бажання займатися підприємництвом, так і мотивувати — посилювати прагнення до успіху, оскільки боязнь невдач — всього лише тимчасовий емоційний стан, а не риса характеру, як багато хто вважає. 

Читати далі
Article illustration photo

#ambassadoradvice: Як починаючому підприємцю продавати себе як професіонала та свій бізнес?

Продажі — процес, коли ми намагаємося схилити людини до своєї думки. Кожен підприємець повинен бути «менеджером з продажу» свого бізнесу і свого імені як професіонала в тій сфері, в якій він задіяний.

Читати далі
Article illustration photo

Тайм-боксінг: техніка, що допоможе структурувати ваш день

Похвилинне планування дня може здаватися недосяжною утопією, адже надзвичайно важко визначити та передбачити, скільки часу займе те чи інше завдання. Проте, що як чітке обмеження часу на виконання завдання здатне допомогти вам набагато краще керувати власним часом?

Читати далі
Article illustration photo

План весняного перезавантаження вашого маркетингу 

Навесні ми всі влаштовуємо генеральне прибирання оселі та звільняємося від накопиченого за рік непотребу. Пропонуємо вам зробити те саме із вашим маркетингом. У цій статті ви знайдете покрокову стратегію «весняного очищення» маркетингу вашого бізнесу.

Читати далі
Article illustration photo

Надихаючі думки 5 жінок, які взяли відповідальність за власне життя 

Команда Digital Women 2020 Ukraine побувала на дискусії Empowered Women Empower Women, організованому креативним простором Часопис та Посольством Ізраїлю в Україні, та законспектувала найбільш надихаючі відповіді експерток. 

Читати далі
Article illustration photo

BeautyPro — сервіс №1 в Україні для керування бьюті-бізнесом, стали нашими партнерами

Більше 1500 салонів краси щоденно використовують сервіс Beauty Pro для роботи. Серед користувачів сервісу салони красоти всесвітньо відомих мереж, таких як Dessange, Backstage, Frederic Moreno, Camille Albane, VT Style, CutMe Studio та багато інших.

Читати далі
Article illustration photo

GenderMuseum підтримав ініціативу Digital Women 2020

Хочемо познайомити вас з нашими партнерами — інтерактивним Музеєм жіночої та гендерної історії у місті Харкові. Колекція унікального для України музею нараховує вже понад 3000 експонатів і весь час поповнюється. 

Читати далі

Blog