Шукаю партнерку

На цій сторінці ти маєш можливість об'єднати зусилля із учасницями нашої спільноти — знайти партнерку чи інвесторку для нового бізнесу або отримати консультацію щодо виходу на новий ринок.

 • Andrew Wilson

  Співзасновницю бренду натуральної косметики

  Founder - Вікторія Столяренко

  Займаюсь побудовою бренду натуральної крафтової косметики Good Skin Food, що задовільнить потреби людей з busy lives. Шукаю спільнодумицю, яка може взяти на себе маркетинг та продажі. Пишіть на moc.liamg%40airotciv.okneraylotS.

 • Helen Smith

  PR-спеціалістку до медійного проекту

  Керівниця - Олександра Горбенко

  Шукаю партнерку по PR-контенту і продажу заходів у Logistics in Ukraine — медійний проект про ринок логістики в Україні. Пишіть на moc.eniarku-scitsigol%40rotide.

 • Patrick Pool

  Спеціалістку зі збуту продукції

  Co-founder - Олена Китай-Гора

  Шукаю партнерку, яка має змогу займатися збутом жіночого аксесуару — ліхтарика для сумочки BimBim. Кому актуально, пишіть мені на moc.liamg%40arog.yatik.anel

 • Mark Taylor

  Співзасновницю бренду жіночих шкарпеток

  Founder - Анжела Руденко 

  Мрію створити власний бренд сексуальних жіночих шкарпеток з мережива. Шукаю дизайнерку із навичками швачки, на себе беру бізнесову частину. Пишіть мені на moc.liamg%40alehznadev.

 • Mark Taylor

  Співзасновницю масажного салону

  Founder - Наталія Ляшенко

  Хочу відкрити власний масажний салон у Києві, шукаю співзасновницю-масажистку. Можу організувати пошук клієнтів та маркетинг. Пишіть на пошту кому цікаво moc.liamg%4039noililatan.