Стати учасницею
Стати учасницею

Шукаю партнерку

На цій сторінці ти маєш можливість об'єднати зусилля із учасницями нашої спільноти — знайти партнерку чи інвесторку для нового бізнесу або отримати консультацію щодо виходу на новий ринок.

 • Співзасновницю бренду жіночих шкарпеток

  Founder - Анжела Руденко 

  Мрію створити власний бренд сексуальних жіночих шкарпеток з мережива. Шукаю дизайнерку із навичками швачки, на себе беру бізнесову частину. Пишіть мені на moc.liamg%40alehznadev.

 • Спеціалістку зі збуту продукції

  Co-founder - Олена Китай-Гора

  Шукаю партнерку, яка має змогу займатися збутом жіночого аксесуару — ліхтарика для сумочки BimBim. Кому актуально, пишіть мені на moc.liamg%40arog.yatik.anel

 • Співзасновницю масажного салону

  Founder - Наталія Ляшенко

  Хочу відкрити власний масажний салон у Києві, шукаю співзасновницю-масажистку. Можу організувати пошук клієнтів та маркетинг. Пишіть на пошту кому цікаво moc.liamg%4039noililatan.

 • Івент-менеджерку для організації тімбілдінгу

  Project Manager - Катя Шанько

  Хочу створити незабутній тімбілдінг-день для своєї команди розробників. В ідеалі щось тематичне та рухливе, можливо на природі.

 • Співзасновницю онлайн-магазину дитячого одягу

  CEO - Маргарита Шульц

  Мрію відкрити свій онлайн-магазин з високоякісним та екологічним європейським дитячим одягом для продажу на український ринок.

 • Фріланс-копірайтерку

  Marketing Director - Вікторія Літвін

  Ми надаємо професійну освіту викладачам іноземних мов, які працюють з групами дітей від 1 до 3 років. Шукаю копірайтерку для створення статей на блог.

Хочу знайти партнерку!

Заповни форму, у якій розкажи про свій бізнес та кого ти шукаєш до команди свого проекту. Ми опублікуємо твій запит на цій сторінці та спробуємо допомогти знайти команду мрії серед наших учасниць.