СПІЛЬНОТА

Об'єднання успішних засновниць бізнесу з усього світу

Запитай експерта

Постав своє запитання щодо будь-якого аспекту бізнесу чи особистісного розвитку досвідченним підприємцям

Скільки співробітників мені мінімально знадобиться для відкриття маленької пекарні?

Мінімально? Я би сказала два.
Ви не можете оптимально керувати роздрібним бізнесом самостійно. Що робити, якщо одного дня Ви захворіли, або маєте звернутися до стоматолога? 

Для початку Вам вистачить двох людей, які зможуть Вас підстрахувати. А надалі Ви зрозумієте необхідну кількість співробітників залежно від своїх повсякденних задач.

Наскільки необхідним є веб-сайт для невеликого локального бізнесу?

На мій погляд, немає виправдання для того, щоб не мати веб-сайт, навіть якщо він не використовується безпосередньо для ведення бізнесу.
Споживачі перш за все використовують інтернет, щоб знайти товари та послуги. Якщо у вас немає онлайн-присутності, ваші потенційні клієнти не матимуть іншого вибору, окрім перегляду веб-сайтів конкурентів.

Особливо це стосується невеликих місцевих підприємств, що борються за частку місцевого ринку.

У чому полягає важливість обліку для починаючого власника бізнесу?

Консультація з бухгалтером є дуже важливим кроком на шляху створення бізнесу. Він пояснить, як правильно зареєструвати компанію та яким чиином сплачувати податки.
Для малого бізнесу доречнішим буде користування послугами бухгалтерської фірми, а ніж персонального бухгалтера.
Не забувайте, що займатися бухгалтерським обліком самотужки є доволі ризикованою справою. 

Історії учасниць

Article illustration photo

Eager — європейський молодіжний бренд одягу з українським корінням

Коли мене питають що ми за бренд такий, стабільно відповідаю: «Eager — НЕ бренд». Eager — втілення божевільної мрії створювати речі, унікальні не тільки на словах. Eager - бренд для мисливців за унікальним, для фанатів зухвалого урбанізму, нестримних фетишистів, уважних до світових тенденцій, але зберігає вірність власному стилю.

Читати далі
Article illustration photo

Local Foodie — сімейне виробництво крафтової сиров’яленої ковбаси

Ми з коханим робимо крафтові сировялені ковбаси чорізо на березі моря в Одеській області. Це була наша мрія — створити сімейне виробництво, яке стане маленьким кроком назустріч великій меті — перетворити Одеську область у нашу українську Андалуссію або Тоскану, кому як більше подобається :)

Читати далі
Article illustration photo

Барви Стрічок — поєднання багаторічної історії вишиванки із сучасними трендами

Ми дуже молода компанія і нам ще рано говорити про багаторічний досвід. Проте ми впевнені, що вишиванка — це не лише красивий традиційний одяг, який люди вдягають на свята. Ми прагнемо поєднати багаторічні традиції з новими віяннями моди, прикрасити повсякденний, святковий чи діловий одяг українськими вишивкою. 

Читати далі

Шукаю партнерів

Співзасновницю онлайн-магазину дитячого одягу

CEO - Маргарита Шульц

Мрію відкрити свій онлайн-магазин з високоякісним та екологічним європейським дитячим одягом для продажу на український ринок.

Відгукнутися

Фріланс-копірайтерку до освітнього стартапу

Marketing Director - Вікторія Літвін

Ми надаємо професійну освіту викладачам іноземних мов, які працюють з групами дітей від 1 до 3 років. Шукаю копірайтерку для створення статей на блог.

Відгукнутися

Івент-менеджерку для організації тімбілдінгу

Project Manager - Катя Шанько

Хочу створити незабутній тімбілдінг-день для своєї команди розробників. В ідеалі щось тематичне та рухливе, можливо на природі.

Відгукнутися

Поставницю канцелярської продукції

CEO - Анна Калугіна

Запит не з легких, проте сподіваюся, що зможу знайти оперативну поставницю канцелярії до своєї креативної міні-типографії.

Відгукнутися