Illustration

Міла Крутченко

Chief Digital and Strategic Officer | razom communications

Як карантин змінює поведінку Інтернет-користувачів?

Як запровадження карантину в Україні вплинуло на поведінку користувачів онлайн? Міла Крутченко, Chief Digital and Strategic Officer у razom communications, а також героїня нашого спецпроєкту #WomenandtheDigital, зібрала зміни та тенденції, які очікуються найближчим часом.

1. 

Згідно зі статистикою Google Trends, 11 березня люди найбільше шукали інформацію про карантин і коронавірус. Кількість запитів сягнула більша, як одного мільйона. Запити вийшли в топ Google по Україні.

Illustration

2.

За даними GemiusAudience, починаючи з 10 березня спостерігається активне зростання Average Time Spent (часу, проведеного онлайн). У боротьбі за увагу, як і раніше, лідирують соціальні мережі. Люди знаходяться на стадії вивчення ситуації та максимально використовують всі доступні інформаційні канали — як медіа так і пошук. 

Illustration

3. 

У Facebook у середньому користувачі проводять 18 хв 19 сек (12.03.20), приріст склав +2 хв 39 сек. Надалі очікується підвищення інтересу до соціальних мереж і відео контенту.

4

За даними сервісу AppAnnie на період карантину в топ-додатки активно увірвалися додатки для відеоконференцій, такі як Zoom. Для iOS додаток піднявся на другу позицію, для Android - на четверту. Це пов’язано з тим, що вся офісна робота максимально переноситься додому. Діджитал цьому сприяє і робить можливим.

Illustration

5.  

Перше місце в топ платних додатків для iOS займає гра Plague Inc. За даними CMetre розмір аудиторії Plague Inc склав приблизно 334 тис. осіб. Це стратегія в жанрі біологічного симулятора, сюжет якої лежить в створенні нової хвороби, що повинна здолати світ. Дуже нагадує реальний розвиток ситуації у світі.Також в топ увійшли додатки з доставки. До даної категорії й надалі очікується збільшення інтересу.

Illustration

Слідкуйте за виходом нових статей: