ОСВІТА

Усе, що тобі потрібно знати для розвитку бізнесу, в одному місці

Каталог онлайн-курсів

Найкращі існуючі безкоштовні освітні онлайн-курси з маркетингу, управління персоналом, коммунікацій, юриспруденції та інші

Article illustration photo

Підприємництво. Власна справа в Україні

Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу? Цей курс надасть тобі не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе.

Перейти до курсу
Article illustration photo

Як створити стартап

Знамениті викладачі-практики розкажуть як знаходити бізнес-ідеї та оцінювати їх, як залучати клієнтів і постійно збільшувати продажі, а ще про те, як будувати успішну бізнес-стратегію та підбирати команду.

Перейти до курсу
Article illustration photo

Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні

Від реєстрації бізнесу до укладання договорів: цей курс є квінтесенцією знань, необхідних для будь-кого, хто вестиме підприємницьку діяльність.

Перейти до курсу

Можливості

Огляд корисностей для підприємців: менторські та акселераційні програми, вебінари, онлайн-платформи тощо

Article illustration photo

Школа бізнесу Нова Пошта

Інтенсивний освітній практикум для власників малого та середнього бізнесу. Надає власникам бізнесу практичні знання для підвищення ефективності бізнесу та навчає визначати і розраховувати показники ефективності бізнес-планів, бізнес-проектів, бізнес-рішень.

Дізнатися більше
Article illustration photo

«Будуй своє» від Ощадбанк

Навчання та консалтинг для підприємців і стартаперів. Швидке відкриття рахунку, миттєва картка та зручний інтернет – банк. Інструменти для ведення бізнесу від партнерів програми на привабливих умовах. Гроші для твоєї справи на вигідних умовах.

Дізнатися більше
Article illustration photo

Проект КУБ від ПриватБанк

Національна програма розвитку підприємництва та створення нових робочих місць у приватному бізнесі. Відновлення економіки країни шляхом розвитку малого бізнесу та підприємництва, створення за 2 роки 1 000 000 нових робочих місць.

Дізнатися більше