Стати учасницею
Стати учасницею

ОСВІТА

Усе, що тобі потрібно знати для розвитку бізнесу, в одному місці

Каталог онлайн-курсів

Найкращі існуючі безкоштовні освітні онлайн-курси з маркетингу, управління персоналом, коммунікацій, юриспруденції та інші

Підприємництво. Власна справа в Україні

Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу? Цей курс надасть тобі не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе.

Перейти до курсу

Як створити стартап

Знамениті викладачі-практики розкажуть як знаходити бізнес-ідеї та оцінювати їх, як залучати клієнтів і постійно збільшувати продажі, а ще про те, як будувати успішну бізнес-стратегію та підбирати команду.

Перейти до курсу

Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні

Від реєстрації бізнесу до укладання договорів: цей курс є квінтесенцією знань, необхідних для будь-кого, хто вестиме підприємницьку діяльність.

Перейти до курсу

Найближчі івенти

Підбірка актуальних заходів у твоєму регіоні: конференцій, тренінгів, курсів, у зручному форматі 

Виклик самому собі: кар’єра в компанії чи свій бізнес?

Придбати квиток

Можливості

Огляд корисностей для підприємців: менторські та акселераційні програми, вебінари, онлайн-платформи тощо

Школа бізнесу Нова Пошта

Інтенсивний освітній практикум для власників малого та середнього бізнесу. Надає власникам бізнесу практичні знання для підвищення ефективності бізнесу та навчає визначати і розраховувати показники ефективності бізнес-планів, бізнес-проектів, бізнес-рішень.

Дізнатися більше

«Будуй своє» від Ощадбанк

Навчання та консалтинг для підприємців і стартаперів. Швидке відкриття рахунку, миттєва картка та зручний інтернет – банк. Інструменти для ведення бізнесу від партнерів програми на привабливих умовах. Гроші для твоєї справи на вигідних умовах.

Дізнатися більше

Проект КУБ від ПриватБанк

Національна програма розвитку підприємництва та створення нових робочих місць у приватному бізнесі. Відновлення економіки країни шляхом розвитку малого бізнесу та підприємництва, створення за 2 роки 1 000 000 нових робочих місць.

Дізнатися більше