GenderMuseum підтримавініціативу Digital Women 2020

Picture about the company

Хочемо познайомити вас з нашими партнерами — інтерактивним Музеєм жіночої та гендерної історії у місті Харкові. Колекція унікального для України музею нараховує вже понад 3000 експонатів і весь час поповнюється.
Його експозиції дозволяють кожному та кожній відчути на собі, яким чином відбувається процес гендерного конструювання у суспільстві, демонструють безліч маніпуляцій та міфів щодо жіночих та чоловічих ролей, показують, як репродукуються гендерні стереотипи або як вони можуть руйнуватися.

Company picture

Таких музеїв по всьому світу понад 60, і всі вони мають на меті привернути увагу громадськості до гендерної проблематики. У 2016 р. музей став складовою Центру гендерної культури, що був створений за підтримки Європейського фонду для демократії.
Завдяки підтримці Європейського Союзу Гендерний музей має змогу переїхати у нове приміщення та перетворитися у креативний простір для діалогу. Команда проекту планує створити у новому просторому приміщенні залу для виставок, місце для постійних експозицій, «жіночу кімнату» із hi-tech ефектами, конференц-залу для тренінгів і обговорень, дитячу кімната.
Приміщення потребує серйозного ремонту, на який, звичайно, потрібні чималі кошти. Закликаємо долучитися до важливої справи та підтримати краудфандингову кампанію Музею.
Також, 30 вересня 2018 року було запущено в роботу Центр розвитку малого та середнього бізнесу, який спрямований на підтримку жінок-підприємниць, надання їм інструментів для підвищення ефективності їх бізнесу, масштабування та виходу на ринки Європейського Союзу.
Більше про релузьтати співпраці з GenderMuseum та їхні можливості для вас будемо розповідати на нашій сторінці у Фейсбуці :)