Company image

Women andthe Digital

Спецпроект з razom communications

Illustration

Про проект

ХХІ століття – епоха всепроникного діджиталу, а тих жінок, які змогли інтегрувати його в різні сфери життя, можна назвати справжніми діджитал-вімен.
Ще недавно жінку умовно зараховували до однієї з двох категорій: домогосподарка або бізнес-вумен. Наразі такий поділ у суспільстві недоречний. Доказом є дівчата з нашого проекту. Вони розповіли, як поєднати діджитал на роботі й у повсякденному житті, щоб не нашкодити жодній зі сфер.
Учасниці нашого проекту на власному прикладі доводять, що можна поєднати хобі, дітей, собаку й керівну посаду. Кожна з наших героїнь встигає жити на повну та при цьому не поступається провідним місцем в україно-британській групі компаній razom communications.

Героїні проекту

 • Patrick Pool

  Дарія Кабанова

  Chief Executive Officer

  У медіа-бізнесі понад 20 років. З 2017 року – СЕО razom communications. Керую і мотивую. Крім цього, на практиці знаю, як управляти великими компаніями, з нуля запускати агенцію та взаємодіяти з величезною кількістю як локальних, так і глобальних клієнтів. Вмію захоплююче проводити час на роботі й поза нею. Допомагаю притулкам, вегетаріанка, борюся на боці захисників природи. Дбайте про навколишній світ – і він подбає про нас.

 • Helen Smith

  Аліна Котенко

  Managing Director

  У медіа-бізнесі вже понад 15 років. Керую розвитком усіх медійних напрямків, працюю над посиленням діджитал-експертизи агенції. Захоплююся хенд-мейдом, гірськими лижами, вейкбордингом, люблю подорожі й обожнюю влаштовувати ремонт. Мрію про власний ресторан, виноробню, сироварню та магазин непотрібних затишних речей.

 • Andrew Wilson

  Анастасія Байдаченко

  Chief Operating Officer

  Управліниця з 16-річним досвідом, бізнес-тренерка, тайм-менеджерка, публічна спікерка і письменниця, природжена оптимістка, мама трьох дітей. Умію управляти енергією, часом, командою та навчати інших. Проводжу трансформації та керую змінами.

 • Mark Taylor

  Міла Крутченко

  Chief Digital and Strategic Officer

  Стратегиня, бізнес-тренерка, кризова менеджерка. Робота в рекламній сфері для мене – це постійне нарощування експертизи, пошук нових рішень і можливостей, створення стандартів ринку. Обожнюю мандрувати та проводити час із друзями.

 • Andrew Wilson

  Анна Драгунова

  Managing Director

  Знаю, як досягати своєї мети, адже починала свій шлях у рекламі з позиції медіа-планера, а з 2017 року є директоркою процвітаючої медіа-агенції. Загалом мій досвід у медіа-бізнесі – понад 15 років. Умію розставляти пріоритети й керувати своїм часом, оскільки вдома на мене чекають чоловік і троє дітей. Люблю подорожувати та млію від сімейства котячих.

 • Andrew Wilson

  Лєра Федорчук

  Strategic Director

  Маркетологиня і стратегиня. Людина-ініціатива. Бігаю по асфальту, бігаю з перешкодами. Люблю ділитися з людьми новими знаннями. Якщо лікарі кажуть, що «немає здорових людей, є недообстежені», то я кажу «немає ледачих людей, є немотивовані».

 • Andrew Wilson

  Альона Дураєва

  HR Director

  Бізнес-тренерка, консультантка і лекторка у царині «Digital Staff» та «Рекруторія». Спеціалізуюся на мотивації, розвитку й адаптації працівників, створенні корпоративної культури та HR-бренда компанії. Беру участь у фестивалях повітряних куль, вчуся на пілота гелікоптера, катаюся на тролеях і захоплююся стрибками зі скель – люблю все, що пов’язано з висотою. Наразі пишу книжку «Про що мовчать HR-и» і мрію про мопса.

Поставити запитання героїням

Наші героїні відкриті до діалогу та готові ділитися своїм досвідом з вами. Не зволікайте і реєструйтесяна безкоштовну консультацію з лідерками діджитал-епохи

Інтерв'ю з Дарією Кабановою

Illustration

"Сучасний світ – про поєднання дивних речей, які можуть видаватися несумісними"

За часів розквіту рекламного ринку в США, так гарно відтвореного в серіалі «Madmen», ніхто й уявити не міг, що жінка в рекламі здатна на щось більше, ніж узяти пальто та приготувати каву для свого боса. На що насправді здатна сучасна топ-менеджерка та які бар’єри їй доводиться долати щодня, – про це ми розпитали Дарію Кабанову, СЕО україно-британської групи компаній razom communications.

Про razom communications

україно-британська група компаній

 • Award image

  Initiative розробляє та впроваджує ідеї просування брендів, які спираються на культурні пласти й органічно вписані в контекст екосистем великих суспільств. Місія Initiative – розвивати бренди, використовуючи емоції, цінності, лояльність.

 • Award image

  Universal McCann створює імпульси для розвитку брендів. Universal McCann визнано медіа-агентством року за версією Ad Age.

 • Award image

  Havas Media Ukraine є частиною світової рекламної групи, яка заново відкрила сенс співпраці й націлена на результат. Місія Havas Media Ukraine – створювати значимі зв’язки між брендами й людьми, використовуючи креатив, медіа й інновації.

 • Award image

  FCB Kyiv – глобальне інтегроване агентство маркетингових комунікацій. Філософія агенції – завжди рухатися вперед, спираючись на досвід минулого та ставлячи запитання, що можна зробити для брендів ще краще.

 • Award image

  razom digital об’єднує експертизу медійних та креативних агенцій групи. Пропонує комплексний 360⁰ підхід для клієнтів: від стратегії та креативу до виробництва сайтів та технологічних рішень.

 • Award image

  New Strategies Group надає комплексні рішення з управління інтернет-маркетингом, починаючи від розробки контенту, закінчуючи digital стратегією і креативом.

Залишились питання?

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.