We can execute even the most unpredictable ideas!

Text elemen

Illustration

2. Матеріалів буде багато, тому рекомендуємо створити нову папку на Гугл-диску чи Робочому столі та щоразу поповнювати її.
Зберігайте, а головне — імплементуйте в життя.

Illustration
3. - А щось практичне буде?
- Буде! Після 2 насичених модулів пропонуємо все закріпити та заповнити прогалини короткими завданнями.
Обіцяємо: буде цікаво!

1. Ми також не любимо безкінечні лонгріди у листах. Тож зібрали та систематизували інформацію у чек-листи, “Do-s and Don't-s”, інфографіки — усе це буде в рубриці #збрегти.

Illustration

Custom block

Illustration2. Матеріалів буде багато, тому рекомендуємо створити нову папку на Гугл-диску чи Робочому столі та щоразу поповнювати її.Зберігайте, а головне — імплементуйте в життя.

1. Ми також не любимо безкінечні лонгріди у листах. Тож зібрали та систематизували інформацію у чек-листи, “Do-s and Don't-s”, інфографіки — усе це буде в рубриці #збрегти.

Illustration

Менторки курсу

 • Andrew Wilson

  Анастасія Байдаченко

  Chief Operating Officer

  Управліниця з 16-річним досвідом, бізнес-тренерка, тайм-менеджерка, публічна спікерка і письменниця, природжена оптимістка, мама трьох дітей. Умію управляти енергією, часом, командою та навчати інших. Проводжу трансформації та керую змінами.

 • Mark Taylor

  Міла Крутченко

  Chief Digital and Strategic Officer

  Стратегиня, бізнес-тренерка, кризова менеджерка. Робота в рекламній сфері для мене – це постійне нарощування експертизи, пошук нових рішень і можливостей, створення стандартів ринку. Обожнюю мандрувати та проводити час із друзями.

 • Andrew Wilson

  Анна Драгунова

  Managing Director

  Знаю, як досягати своєї мети, адже починала свій шлях у рекламі з позиції медіа-планера, а з 2017 року є директоркою процвітаючої медіа-агенції. Загалом мій досвід у медіа-бізнесі – понад 15 років. Умію розставляти пріоритети й керувати своїм часом, оскільки вдома на мене чекають чоловік і троє дітей. Люблю подорожувати та млію від сімейства котячих.

 • Andrew Wilson

  Лєра Федорчук

  Strategic Director

  Маркетологиня і стратегиня. Людина-ініціатива. Бігаю по асфальту, бігаю з перешкодами. Люблю ділитися з людьми новими знаннями. Якщо лікарі кажуть, що «немає здорових людей, є недообстежені», то я кажу «немає ледачих людей, є немотивовані».

Поставити запитання героїням

Наші героїні відкриті до діалогу та готові ділитися своїм досвідом з вами. Не зволікайте і реєструйтесяна безкоштовну консультацію з лідерками діджитал-епохи

Інтерв'ю з Дарією Кабановою

Illustration

"Сучасний світ – про поєднання дивних речей, які можуть видаватися несумісними"

За часів розквіту рекламного ринку в США, так гарно відтвореного в серіалі «Madmen», ніхто й уявити не міг, що жінка в рекламі здатна на щось більше, ніж узяти пальто та приготувати каву для свого боса. На що насправді здатна сучасна топ-менеджерка та які бар’єри їй доводиться долати щодня, – про це ми розпитали Дарію Кабанову, СЕО україно-британської групи компаній razom communications.

Про razom communications

україно-британська група компаній

 • Award image

  Initiative розробляє та впроваджує ідеї просування брендів, які спираються на культурні пласти й органічно вписані в контекст екосистем великих суспільств. Місія Initiative – розвивати бренди, використовуючи емоції, цінності, лояльність.

 • Award image

  Universal McCann створює імпульси для розвитку брендів. Universal McCann визнано медіа-агентством року за версією Ad Age.

 • Award image

  Havas Media Ukraine є частиною світової рекламної групи, яка заново відкрила сенс співпраці й націлена на результат. Місія Havas Media Ukraine – створювати значимі зв’язки між брендами й людьми, використовуючи креатив, медіа й інновації.

 • Award image

  FCB Kyiv – глобальне інтегроване агентство маркетингових комунікацій. Філософія агенції – завжди рухатися вперед, спираючись на досвід минулого та ставлячи запитання, що можна зробити для брендів ще краще.

 • Award image

  razom digital об’єднує експертизу медійних та креативних агенцій групи. Пропонує комплексний 360⁰ підхід для клієнтів: від стратегії та креативу до виробництва сайтів та технологічних рішень.

 • Award image

  New Strategies Group надає комплексні рішення з управління інтернет-маркетингом, починаючи від розробки контенту, закінчуючи digital стратегією і креативом.

Залишились питання?

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Що саме ми робимо?


Digital Women 2020 — глобальна ініціатива з розвитку жіночого підприємництва

У центрі ініціативи — засновниця бізнесу, якій ми допомагаємо стати конкурентоспроможною, надаючи доступ до сучасних інструментів управління бізнесом, якісних освітніх матеріалів та спільноти однодумців.

Quantum Company

We can execute even the most unpredictable ideas!