#язалишаюсявдома

Гайд освітніми можливостями на час карантину.


 • Відеокурс з маркетингу від Андрія Федоріва — засновника маркетингового агентства FEDORIV, досвідченого маркетолога та спікера.У своєму курсі підприємець пояснює, де взяти ідею, як перейти від хаосу до системи та уникнути грубих помилок. Курс складається з 14 серій. 
  Нова серія — щобудня о 17:00.


 • Онлайн-курс від Андрія Шатирко — засновника агентства SHATYRKO AGENCY та сертифікованого фахівця з YouTube. Курс охоплює всі стадії роботи з YouTube — від постановки цілей до монтажу та просування контенту. Сам курс складається з 34 уроків, до його розробки долучилися 31 запрошений спікер. Окрім матеріалів курсу, слухачі отримають доступ до бази знань SHATYRKO ACADEMY.
  Доступний безкоштовно до 3 квітня.


 • Аудіокурс від Максима Ільяхова — лінгвіста, редактора, розробника сервісу перевірки тексту «Главред», автора книг "Пиши, скорочуй", "Нові правила ділової переписки". Курс «Текст і гроші» — про те, як підвищувати заробіток, займаючись текстом, редактурою, дизайном або програмуванням на замовлення.
  Прослухати можна до 30 березня.


 • Онлайн-курс від маркетингового директора SEO-сервісу Ahrefs.Чудова нагода повчитися у лідера індустрії, як покрово перетворити ваш блог на сайті на потужний канал залучення клієнтів для вашого бізнесу.


 • За промокодом StayHome отримуйте безкоштовний доступ до онлайн-лекцій від освітньої платформи BEEHIVEOR.Доступні лекції:●  Як пам'ять створює мистецтво ●  Втілене пізнання: Мистецтво в заручниках тіла ●  Як мозок створює мистецтво: пошук емоції ●  Нейроміфи в освіті. Спростування●  Нейробіологія впевненості
  Безкоштовно до 16 квітня.


 • Естонія запустила безкоштовну онлайн-освіту для інших країн у зв’язку з кризою COVID-19. До ініціативи під'єдналося вже 8 сервісів і їхня кількість повсякчас зростає. Робота з конкретним сервісом починається після реєстрації, без оплати та платіжної інформації. Всі вони підтримують англійську мову.


 • На сайті соціального проекту "Освітній Хаб міста Києва" можна безкоштовно пройти 7 онлайн-курсів — від "Управління проектами та людьми" та "Школа HR" до "Діти покоління Z" та "Екологія". Обирайте те, що вам до вподоби.


 • Вебінар від Францішака Вячорка — віце-президента Digital Communication Network, аналітика цифрових стратегій U.S. Agency for Global Media, Vaclav Havel Fellow на Радіо Свобода. Спікер ділиться своїм баченням SMM-трендів у 2020, розповідає про інструменти для залучення аудиторії, розважальні платформи та перепакування контенту


 • Безкоштовний онлайн-марафон від Big Money за участі лідерів бізнес-індустрії. Серед спікерів — Євген Черняк, Василь Хмельницький, Маргулан Сейсембаєв, Андрій Федорів, Тарас Барщовський. Марафон триватиме з 23 березня по 3 квітня. Кожен ефір — щобудня


 • Female Founder School проведе серію безкоштовних воркшопів для підприємниць та жінок, які мріють про заснування бізнесу. Доступні два потоки — для власниць бізнесу та початківців у підприємництві.


 • Безкоштовний саміт від технологічного лідера Adobe, присвячений новинкам у світі цифрового маркетингу. Онлайн-конференція відбудеться 31 березня.


 • «Колеги» — конференція про професійні болі, інсайти та нові стандарти в digital від комунікаційного агентства SETTERS. Дивіться лекції з трьох напрямків: контент і дизайн, реклама, управління та SMM.


 • Поки карантин змушує всіх сидіти по домівках, OWOX пропонує втамувати спрагу аналітичних знань і подивитися записи всіх доповідей із трьох конференцій: Analyze!, GoAnalytics! (Спільно з Adventum), Ecommerce!


 • Спецпроект всеукраїнського онлайн-видання "корисних рішень" "Рубрика". Це розділ з журналістськими матеріалами для соціально-активних українок. Як залишатися небайдужою на тлі професійних та особистих викликів.


 • 4 подкасти від українського науково-популярного журналу «Куншт» про видатних науковиць. У подкастах йдеться про Марію Склодовську-Кюрі, Розалінд Франклін, Елізабет Майтнер, жінок в NASA.


 • Послухайте, як 14 талановитих жінок розповідають про переломні моменти в їхньому житті, коли їм доводилося вирішувати — кидати все чи продовжувати боротися і рухатися далі. 


 • Перегляньте виступи інноваторок, які сміливо кидають виклик найактуальнішим проблемам сучасності в абсолютно різних сферах, діляться своїми досягненнями та мотивують своїми прикладами до нових звершень. Серед спікерок — Яніна Соколова, Ірина Славінська, Марина Круть, Олена Макар, Марина Хромих.

Повний каталог онлайн-курсів

Залишайтеся вдома, бережіть себе та навчайтесь онлайн!