Героїня КУБу — Євгенія Павлюк підвищила рівень продажів на 50%

Company picture

Знайомтеся з історіями героїнь Клубу Українського Бізнесу від ПриватБанку!
З історії Євгенії ми починаємо новий спецпроект — «Героїні КУБу», у якому будемо знайомити вас з учасницями проекту «Бізнес-Інкубатор» від ПриватБанк.
«Бізнес-Інкубатор» — безкоштовна освітня програма для підприємців, яка народилася два роки тому у процесі реалізації програми мікрокредитування підприємців КУБ. Вивчаючи потреби клієнтів малого та середнього бізнесу, зрозуміли, що, окрім грошей, підприємцям не вистачає знань з ведення бізнесу.

Company picture

Багато учасників після майстер-класів досягли відчутних успіхів. Наприклад, у Євгенії Павлюк, власниці трьох взуттєвих магазинів в Миколаєві, в 2018-м продажі зросли на 50%. 
Раніше у Євгенії не було плану продажів, а персонал отримував зарплату просто за те, що перебував на робочому місці. За допомогою тренерів «Бізнес-Інкубатора» вона вирахувала, скільки потрібно продавати в день, щоб вийти хоча б в нуль, і розробила нормативи для продавців.
Якщо вони виконують план, то отримують середню по Миколаєву ставку, а якщо перевиконують — до ставки приплюсовуються бонуси за кожну продану пару. Крім нормативів, Євгенія розробила інструкції.

Company picture

«Відносини з персоналом стали більш відкритими. І тепер, якщо адміністратор піде у відпустку, то робота не зупиниться », — розповідає підприємниця.
Щоб правильно формувати асортимент, вона доручила продавцям збирати думки клієнтів про продукцію. Коли вивчила відгуки, переглянула лінійку з оглядкою на запити покупців.
А ще Євгенія провела ребрендинг і завдяки кредитним інструментам КУБ відкрила магазини в більш просторих приміщеннях.
«Магазини Євгенії знайшли своє обличчя», — підкреслює Юлія Кіслухіна, керівниця проекту КУБ.
Слідкуйте за нашою сторінкою в Фейсбуці, аби не пропустити наступні історії «Героїнь КУБу».