Local Foodie — сімейне виробництво крафтової сиров’яленої ковбаси

Company picture

Привіт! Я Ася Кучіна — співзасновниця Local Foodie.
Ми з коханим робимо крафтові сировялені ковбаси чорізо на березі моря в Одеській області. Це була наша мрія — створити сімейне виробництво, яке стане маленьким кроком назустріч великій меті — перетворити Одеську область у нашу українську Андалуссію або Тоскану, кому як більше подобається :)

Раніше ми розповсюджували свої вироби, переважно, на фестивалях локальної фермерської продукції та серед друзів. З часом про нас почали дізнаватися все більше людей та звертатись із питаннями про асортимент та наявність продукції. Це надихнуло переїхати у Фейсбук та почати масштабувати виробництво, розширювати асортимент і ближче знайомитися зі своіїми клієнтами.

Quantum CEO & our partners
Digital Marketing workshop lecturer
Quantum Company at WebSummit

Наступним великим кроком була Школа бізнесу від Нової Пошти, яка дала шалений поштовх до змін та багаж фундаментальних знань для розвитку бізнесу. Саме там я усвідомила, що наразі сайт — не сучасна технологія, а життєво-необхідний компонент для розвитку бізнесу будь-якого масштабу. Як-то кажуть: «Якщо вашої компанії немає в інтернеті — вважайте, що вона не існує». А ми хотіли не просто існувати, а й ділитися нашою мрією з більшою кількістю людей.

Company picture

Дуже вчасно познайомилася з ініціативою Digital Women 2020, засновники якої були серед лекторів. Дуже швидко прийшло розуміння того, наскільки «діджиталізація» — це більше, ніж сайт та соціальні мережі. Наразі ми вже опанували рекламні інтсрументі, знайомимося із CRM-системою та проходимо онлайн-курс з «фермерства нової хвилі».
Хочу власним прикладом надихнути жінок, які займаюсться підприємством, не боятись розвивати свій бізнес – відкривати його онлайн-представництва та експерементувати з каналами просування. Ініціатива Digital Women 2020 – дуже правильне рішення для цього. Успіхів!

Більше про нас читайте на сайті chorizo.com.ua та на сторінках у Фейсбук та Інстаграм :)

Quantum CEO & our partners
Digital Marketing workshop lecturer
Quantum Company at WebSummit