Стати учасницею
Стати учасницею

Local Foodie — сімейне виробництво крафтової сиров’яленої ковбаси

Привіт! Я Ася Кучіна — співзасновниця Local Foodie.
Ми з коханим робимо крафтові сировялені ковбаси чорізо на березі моря в Одеській області. Це була наша мрія — створити сімейне виробництво, яке стане маленьким кроком назустріч великій меті — перетворити Одеську область у нашу українську Андалуссію або Тоскану, кому як більше подобається :)

Раніше ми розповсюджували свої вироби, переважно, на фестивалях локальної фермерської продукції та серед друзів. З часом про нас почали дізнаватися все більше людей та звертатись із питаннями про асортимент та наявність продукції. Це надихнуло переїхати у Фейсбук та почати масштабувати виробництво, розширювати асортимент і ближче знайомитися зі своіїми клієнтами.

Наступним великим кроком була Школа бізнесу від Нової Пошти, яка дала шалений поштовх до змін та багаж фундаментальних знань для розвитку бізнесу. Саме там я усвідомила, що наразі сайт — не сучасна технологія, а життєво-необхідний компонент для розвитку бізнесу будь-якого масштабу. Як-то кажуть: «Якщо вашої компанії немає в інтернеті — вважайте, що вона не існує». А ми хотіли не просто існувати, а й ділитися нашою мрією з більшою кількістю людей.

Дуже вчасно познайомилася з ініціативою Digital Women 2020, засновники якої були серед лекторів. Дуже швидко прийшло розуміння того, наскільки «діджиталізація» — це більше, ніж сайт та соціальні мережі. Наразі ми вже опанували рекламні інтсрументі, знайомимося із CRM-системою та проходимо онлайн-курс з «фермерства нової хвилі».
Хочу власним прикладом надихнути жінок, які займаюсться підприємством, не боятись розвивати свій бізнес – відкривати його онлайн-представництва та експерементувати з каналами просування. Ініціатива Digital Women 2020 – дуже правильне рішення для цього. Успіхів!

Більше про нас читайте на сайті chorizo.com.ua та на сторінках у Фейсбук та Інстаграм :)