Стати учасницею
Стати учасницею

ІНСТРУМЕНТИ

Сучасні онлайн-інструменти управління бізнесом

Рекомендовані інструменти

Добірка технологічних продуктів для управління бізнесом та сервісів, які полегшують життя підприємцям

Weblium

Перший крок до побудови якісного інтернет-представництва, завдяки адаптивному та швидкому веб-сайту.

Дізнатися більше

Crello

Онлайн графічний редактор від Depositphotos. Він дозволяє створювати зображення для соціальних мереж, рекламні банери, плакати, шапки електронних листів та інші популярні формати.

Дізнатися більше

TailorBrands 

Набір інструментів автоматизованого брендингу, які допомагають малим підприємствам створювати свій бренд. Від дизайну логотипу, візитних карток, фірмових презентацій до бренд-книг та багато іншого, Tailor Brands має все необхідне, щоб отримати свій бренд і працювати.

Дізнатися більше

ТАС24 Бізнес

Отримуйте кредит від “ТАС24 Бізнес” у 100% онлайн-форматі. До 1 млн грн на будь-які потреби бізнесу без походів у відділення і без комісії за видачу. Швидке рішення завдяки автоматизації та мінімальному пакету документів.

Дізнатися більше

PublBox

Онлайн-сервіс автоматичного і відкладеного постінгу в основні соціальні мережі. Серед інструментів PublBox є контент-стратегія, радник постів, графічний редактор, планувальник постів, навчання SMM та аналітика.

Дізнатися більше

Sendpulse

Платформа з різними каналами спілкування з клієнтами: email, web push повідомлення, SMS і Viber розсилки. Можна відправляти різні типи повідомлень окремо або комбінувати їх в автоматичні розсилки.

Дізнатися більше

Beauty Pro

Програма для перукарень та салонів краси, яка допомагає виконувати щоденні завдання, ефективно керувати закладом і збільшувати прибуток.

Дізнатися більше

Serpstat

Багатофункціональна SEO-платформа для професіоналів, яка допомагає аналізувати зворотні посилання та ключові фрази, а також проводити аудит свого сайту.

Дізнатися більше

Logaster

Онлайн сервіс для створення логотипів і елементів фірмового стилю. Логотипи, створені за допомогою Logaster, з'явилися в 167 країнах світу на різних носіях і рекламній продукції - від візиток і фірмових бланків до сайтів і білбордів.

Дізнатися більше

Finance Controlling

Легкий у розумінні та приємний у використанні фінансовий онлайн-сервіс. Доможе віднайти правильні рішення та спланувати подальший розвиток власної справи. Ідеальний варіант для початківців и тих, кому постійно бракує часу.

Дізнатися більше

PRO

Покрокові інструкції, що розповідають, які дозвільні документи можуть бути потрібні для відкриття того чи іншого бізнесу.

Дізнатися більше

ARTEFACT.St

Визначаємо разом і досягаємо ваших бізнес-цілей (KPI) за допомогою інструментів інтернет-маркетингу. Спеціалізуємось на контекстній рекламі (Google Adwords), smm, email marketing, розміщення на прайс-агрегаторах.

Дізнатися більше

Хорошоп

Сучасна платформа та сукупність послуг із запуску інтернет-магазинів. Дбає про те, щоб ви займалися бізнесом, а не розробкою сайту. 

Дізнатися більше

Poster

Автоматизація ресторана, кафе та магазину на планшеті. Одна POS-система вирішує усі питання: онлайн-каса, склад, фінанси, аналітика, CRM. 

Дізнатися більше

SiteHeart

Автоматичний чат-робот, який консультує відвідувачів вашого сайту та коштує в 33 рази дешевше послуг оператора для обслуговування клієнтів.

Дізнатися більше

Paperless

Сервіс для компаній та підприємців по обміну документами між собою в електронній формі. Використовуйте електронно-цифровий підпис та зберігати свої договори, акти та інші документи.

Дізнатися більше

Kuku.io

SMM-інструменти для бізнесу - плануйте публікацій, створюйте контент-план та отримуйте детальну аналітику своїх соціальних мереж.

Дізнатися більше

WorkSection

Українська система для автоматизованого управління проектами. Забудьте про втрачені, нерозподілені між учасниками завдання.

Дізнатися більше

NovaPress Publisher

Сервіс для автоматизації публікації контенту в соціальних мереж. Допомагає створювати відкладені публікації у 10 соцмережах одночасно.

Дізнатися більше

Спеціальні умови для учасниць

Долучайся до ініціативи та отримуй знижки, розширений доступ та подарунки від наших партнерів